Dodaj tu swój tekst nagłówka

PORTFOLIO

REALIZACJE

REALIZACJE FIRMY A&D BASENY

Renowacja basenu ogrodowego Opole

Renowacja basenu ogrodowego typ kanadyjski system Ibiza jeden z najbardziej popularnych systemów instalowanych w gruncie jako zbiorniki kąpielowe w ogrodach czy w małych obiektach hotelowych.

Odnowienie czy renowacja basenu ogrodowego polegała na wymianie wkładu linera i profili górnych. Dodatkowo zostały wymienione ramki skimmerów i dysz oraz lampy, gdyż upływ czasu zostawił na nich swoje ślady. Nic nie było by w tym temacie ciekawego i zarazem zaskakującego gdyby nie fakt że basen ma 17 lat i od nowości i pierwszego uruchomienia nic nie było robione. Zdjęcia, które zamieszczę w tym opisie potwierdzają tylko to czym chwali się producent basenów, a mianowicie 10 letnią gwarancją na perforacje ściany i 7 letnią na wkład foliowy i jego hydro izolacyjność. W tym zresztą nie odosobnionym przypadku po 17 latach renowacja została wykonana z powodów estetycznych i działań promieni UV na kolor linera.

Renowacja basenu hotelowego - Karpacz

Baseny hotelowe wymagają ciągłej opieki wykwalifikowanych techników. Błędy w sztuce mogą powodować szereg problemów . Dzięki naszej znajomości techniki basenowej szybko i skutecznie eliminujemy to co inni popsuli. Poniższy przykład pokaże kilka podstawowych błędów.

Bardzo droga instalacja wykonana na rurach PP niepotrzebnie obciąża inwestora.

Zbyt mały wymiennik ciepła w systemie basenowym do wielkości basenu.

Szeregowe podłączenie dwóch wymienników co i kolektorów słonecznych powodowało straty ciepła.

Modernizacja polegała na wymianie wymiennika ciepła co na większy dostosowany do mocy grzewczej oraz wielkości basenu. Rozdzielenie wymienników stosując bajpas na instalacji co pozwoliło na eliminacje odbioru ciepła przez wymiennik kolektorów w czasie gdy nie było zysku ciepła.

Realizacja Gorzów Wlkp.

Basen Ibiza 7 x 3,5 x 1,5 m

Basen Ibiza realizacja Gorzów Wlkp. w marcu tego roku. Dno basenu wyizolowane styrodurem XPS 3 cm dla skutecznego utrzymania ciepła i komfortu użytkownika. Zdjęcia przedstawiają kolejne etapy montażu basenu na inwestycji. Taras drewniany w okuł basenu wykonany przez firmę zewnętrzną.

Realizacja Jelenia Góra

Basen Ibiza 8 x 4 x 1,5 m

Jeden z ostatnio wykonanych basenów Ibiza realizacja Jelenia Góra. Basen wyposażony w ogrzewanie pompom ciepła o mocy 8,5 kW i wydajnym systemem filtracji Hayward 9m3. Technika basenowa umieszczona w drewutni która była na posesji. Całością systemu filtracji zarządza wykonana przez nas skrzynka elektryczna wyposażona w zegar dobowo godzinowy. Dla wygody inwestora w zestaw filtracyjny wpięty został system dozujący chemię Technopool. Takie rozwiązanie zastosowanej podwójnej pompy perystaltycznej precyzyjnie sprawdza jakość pH i Rx dozując odpowiednią ilość środka dezynfekującego.

Basen wyposażony w zwijacz i folię komórkową do przykrycia basenu na czas letni zapewniając w ten sposób utracie ciepła wody w zimne noce i zmniejszenie ilości środków uzdatnia wody.

Basen wykończony płytami chodnikowymi IBF w dwóch kolorach z osadzoną drabinką ze stali nierdzewnej. W niecce basenowej zainstalowane oświetlenie basenu lampami Led RGB z pilotem który pozwala na dostosowanie oświetlenia.

AD Block System żarki letnisko

Basen Ibiza Katowice

Basen Leszno

Basen Opole

Basen Orion Konin

Basen Orion Mielno

Basen Orion Ostrów Wlkp.

Basen Orion Poznań

Basen Orion Wrocław

Renowacja basenu poliestrowego

Renowacja basenu Świebodzice

Instalacja basenu Frankfurt nad Menem

CO NOWEGO W ŚWIECIE BASENÓW?

BLOG

ZOBACZ NASZE OSTATNIE REALIZACJE!

PORTFOLIO

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE