Dodaj tu swój tekst nagłówka

WATERAIR

BASENY

DOSTĘPNE KSZTAŁTY BASENÓW WATERAIR

Mamy dla Ciebie mnóstwo propozycji i możliwości

Dobierz odpowiedni kształt, głębokość kolor wykładziny czy obrzeża, rodzaj schodów, oświetlenia i inne opcje wyposażenia, a my przygotujemy dla ciebie najlepszą ofertę wraz z dostawą i montażem.

Baseny Waterair możesz zainstalować nie tylko w ogrodzie, ale również wewnątrz budynku dla niego jest to obojętne. Ważne byś ty był zadowolony. Dzięki specjalnej konstrukcji i profilowanym podłożu głębokość tych basenów to nawet 2,6 m co pozwala na skoki do wody nawet z opcjonalnej trampoliny.

DNO PŁASKIE

Głębokość basenu: 1,20 m
Rozsądna, stała głębokość sprawia, że basen stanowi doskonałe miejsce do wodnych zabaw i gier. Znakomicie nadaje się dla dzieci i dorosłych, którzy lubią pływać lub spacerować w wodzie

DNO PŁASKIE 1,50 m

Głębokość basenu: 1,50 m
O podobnej łatwości konserwacji, jak basen z dnem płaskim 1,20 m, basen z dnem płaskim 1,50 m nie nadaje się do zabaw dla dzieci oraz osób o niskim wzroście

DNO ZAKRZYWIONE

Głębokość basenu: 1,60 m
Niewielkie, stałe nachylenie zapewnia bezpieczeństwo przy brzegach oraz dłużą głębokość na środku basenu. Wielofunkcyjny produkt dla całej rodziny.

MINI-FOSSE

Głębokość basenu: 1,80 m
Część brodzikowa z płaskim dnem przeznaczona do gier i zabaw oraz mini-fosa uwielbiana przez sportowców – ten rodzaj dna basenowego zapewnia dwa różne obszary do rozmaitych zastosowań.

GRAND BAIN

Głębokość basenu: 2,60 m
Duża głębokość, zapewniająca prawdziwe atrakcje miłośnikom skoków do wody! Profil dna Grand bain jest wyposażony w dodatkowy stopień spoczynkowy znajdujący się na poziomie 1,20 na całym obwodzie basenu. To sportowy model w naszej gamie basenów.

DODATKI

A może nutka klimatu i prestiżu ?

PODWODNE OŚWIETLENIE

Dla delikatnego i harmonijnego oświetlenia, które podkreśla kształty schodów ROMAN, PASO lub PACIO wybierz produkt Escalight. Oświetlenie Escalight do schodów ROMAN zostało nagrodzone Złotym Trofeum w kategorii “Design” podczas Salonu Basenów i Spa 2007 w Paryżu

PODWODNY PROJEKTOR

Podwodny projektor oświetleniowy o mocy 300 W nadaje basenowi całkowicie charakterystyczny sty

PROJEKTOR LED

Projektor LED zapewnia możliwość różnorodnego oświetlenia basenu dzięki połączeniu trzech kolorów (czerwony, zielony i niebieski). Programowanie umozliwia uzyskanie 16 różnych scenerii: sceneria stała lub zmienna (w jednym lub większej ilości kolorów). Dzięki zastosowanej technologii LED, oświetlenie basenu jest równocześnie oszczędne i zabawne.

CO NOWEGO W ŚWIECIE BASENÓW?

BLOG

ZOBACZ NASZE OSTATNIE REALIZACJE!

PORTFOLIO

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE