> BASENY OGRODOWE - AD Baseny - Producent basenów do ogrodu i hotelu - Jelenia Góra

Dodaj tu swój tekst nagłówka

OGRODOWE

BASENY

#BASENY OGRODOWE

WSPANIAŁE UZUPEŁNIENIE POSESJI

Budowa basenu ogrodowego wbrew pozorom nie jest droga. Taki basen w ogrodzie nie tylko daje okazję do aktywności fizycznej, nie tylko stanowi wspaniałe miejsce zabaw dla dzieci, ale również zdobi ogród i zapewnia bliskość kontaktu z wodą. Pływanie w ogrodowym basenie, często wśród kwiatów i innej roślinności sprawia wiele zadowolenia każdemu. Zachęcamy do pomyślenia o basenie w ogrodzie, jeśli tylko Państwa posesja spełnia warunki do budowy basenu.

BASENY
IBIZA

Koszt budowy basenu tego typu nie jest wysoki, a czas realizacji zlecenia bardzo szybki. Ten typ basenów bardzo często jest wybierane przez właścicieli ogrodów. Montuje się je w systemie Kanadyjskim z wkładem linerowym, co jest nowoczesnym i dziś standardowym rozwiązaniem dla konstrukcji basenów ogrodowych.

BASENY
ORION

Składa się z elementów panelowych, które obniżają koszty budowy basenu. Dzieje się tak dlatego, że ich montaż jest szybszy i łatwiejszy niż basenów betonowych. Basen umożliwia pływanie, poza tym jest w nim wystarczająco wiele miejsca nawet dla kilku osób. Kolejną propozycją są baseny Waterair. Waterair są wyszukanymi i luksusowymi basenami ogrodowymi dla wymagających klientów. Ich głębokość sięga 2,6m. Są montowane w różnych kształtach, kolorystyce, którą można swobodnie wybierać. Zawierają w zestawie ekskluzywne dodatki, jak projektor LED czy system podświetlania Escalight.

AD BLOCK
SYSTEM

Bloczki styropianowe to prosty i szybki sposób na doskonałej jakości basen. System bloczków styropianowych jakości EPS25 I EPS 30 pozwala na uzyskanie dowolnego kształtu niecki. Bloczki można zalewać betonem z betoniarki lub bezpośrednio z pompy. Dzięki świetnemu dopasowaniu kształtów nie jest wymagane szpachlowanie ścian od wewnątrz ani żadne inne prace.

CO NOWEGO W ŚWIECIE BASENÓW?

BLOG

ZOBACZ NASZE OSTATNIE REALIZACJE!

PORTFOLIO

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE