> O NAS - AD Baseny - Producent basenów do ogrodu i hotelu - Jelenia Góra

Dodaj tu swój tekst nagłówka

A&D BASENY

O NAS

Jesteśmy producentem basenów hotelowych i ogrodowych od 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży czyni nas sprawdzonym i godnym zaufania producentem. Współpracujemy z dostawcami z całej Europy i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferujemy baseny ogrodowe i do hoteli, a także sauny najwyższej jakości, doradztwo na najwyższym poziomie, a niemożliwe zamieniamy na możliwe. W ofercie posiadamy szeroką gamę akwenów relaksacyjnych, a nasi specjaliści profesjonalnie doradzą, jaki system będzie najlepszy dla Państwa.
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta. Wydawane przez Górnośląski Instytut Kultury i Sztuki certyfikaty świadczą o wysokim poziomie oferowanych usług i jakości sprzedawanych produktów. Ocena wystawiana jest na podstawie przeprowadzonych badań i analiz opinii publicznej. Sprawdzana jest wiarygodność firm i ich płynność finansowa, a także wypłacalność i brak niespłaconych zobowiązań wobec klientów, notowanych w Krajowym Rejestrze Długów. Przyznanie Certyfikatu wiąże się z zobowiązaniem przestrzegania Kodeksu Etycznego i jego warunków oraz standardów. Zostaliśmy więc docenieni jako producent basenów i bardzo za to wyróżnienie dziękujemy.

WŁASNY BASEN TUŻ OBOK DOMU?

Tak, dziś dzięki naszej technologii możesz i Ty posiadać basen ogrodowy, ponosząc niskie koszty inwestycji. Dzięki naszej technologii przy małym nakładzie prac stworzymy profesjonalne rozwiązanie dedykowane dla Ciebie.

SPEŁNI MARZENIE POSIADANIA BASENU

Ile razy oglądając telewizje zazdrościłeś hollywoodzkim gwiazdom basenów przy domach. Dziś i ty możesz poczuć się ja gwiazda posiadając basen ogrodowy dzięki naszej ofercie, a zazdrościć to będzie sąsiad spoglądając ukradkiem.

RADOŚĆ ŚMIECH I DOBRE SAMOPOCZUCIE

Lubisz dobrą zabawę? Grilowanie, relaks, słońce, trawa pod nogami. Zatem wyobraź sobie, jak wspaniale można się bawić i cieszyć podczas garden party nad basenem ogrodowym w upalny weekend.

ZADBAJ O RADOŚĆ I ZDROWIE

Aktywność fizyczna to najlepsza forma utrzymania dobrej kondycji. Każdy wie, że pływanie jest najskuteczniejszą formą terapii dla serca, kręgosłupa i stawów.

BASENY
IBIZA

BASENY
ORION

BASENY
AD BLOCK SYSTEM

ZADASZENIA
BASENOWE

CO NOWEGO W ŚWIECIE BASENÓW?

BLOG

ZOBACZ NASZE OSTATNIE REALIZACJE!

PORTFOLIO

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE