Luty 18, 2016

Baseny Waterair

Baseny Waterair

Jedyne co może cię ograniczyć to twoja wyobraźnia.

 Mamy dla Ciebie mnóstwo propozycji i możliwości

Dobierz odpowiedni kształt, głębokość kolor wykładziny czy obrzeża, rodzaj schodów, oświetlenia i inne opcje wyposażenia, a my przygotujemy dla ciebie najlepszą ofertę wraz z dostawą i montażem.

 

Baseny Waterair możesz zainstalować nie tylko w ogrodzie, ale również wewnątrz budynku dla niego jest to obojętne. Ważne byś ty był zadowolony. Dzięki specjalnej konstrukcji i profilowanym podłożu głębokość tych basenów to nawet 2,6 m co pozwala na skoki do wody nawet z opcjonalnej trampoliny.

Dno płaskie

Głębokość basenu: 1,20 m

Rozsądna, stała głębokość sprawia, że basen stanowi doskonałe miejsce do wodnych zabaw i gier. Znakomicie nadaje się dla dzieci i dorosłych, którzy lubią pływać lub spacerować w wodzie

Dno płaskie 1,50m

Głębokość basenu: 1,50 m

O podobnej łatwości konserwacji, jak basen z dnem płaskim 1,20 m, basen z dnem płaskim 1,50 m nie nadaje się do zabaw dla dzieci oraz osób o niskim wzroście

Dno zakrzywione

Głębokość basenu: do 1,60 m

Niewielkie, stałe nachylenie zapewnia bezpieczeństwo przy brzegach oraz dłużą głębokość na środku basenu. Wielofunkcyjny produkt dla całej rodziny.

Zalecamy do użytku rodzinnego

Mini-fosse

Głębokość basenu: 1,80 m

Część brodzikowa z płaskim dnem przeznaczona do gier i zabaw oraz mini-fosa uwielbiana przez sportowców – ten rodzaj dna basenowego zapewnia dwa różne obszary do rozmaitych zastosowań.

Zalecamy do użytku rodzinnego

Grand Bain

Głębokość basenu: do 2,60 m

Duża głębokość, zapewniająca prawdziwe atrakcje miłośnikom skoków do wody! Profil dna Grand bain jest wyposażony w dodatkowy stopień spoczynkowy znajdujący się na poziomie 1,20 na całym obwodzie basenu. To sportowy model w naszej gamie basenów.

Jakie ma być wnętrze twojego basenu?

A może  nutka klimatu i prestiżu

Escalight®

Dla delikatnego i harmonijnego oświetlenia, które podkreśla kształty schodów ROMAN, PASO lub PACIO wybierz produkt Escalight. Oświetlenie Escalight do schodów ROMAN zostało nagrodzone Złotym Trofeum w kategorii “Design” podczas Salonu Basenów i Spa 2007 w Paryżu

Projektor

Podwodny projektor oświetleniowy o mocy 300 W nadaje basenowi całkowicie charakterystyczny styl.

Kolorowy projektor led

Projektor LED zapewnia możliwość różnorodnego oświetlenia basenu dzięki połączeniu trzech kolorów (czerwony, zielony i niebieski). Programowanie umozliwia uzyskanie 16 różnych scenerii: sceneria stała lub zmienna (w jednym lub większej ilości kolorów). Dzięki zastosowanej technologii LED, oświetlenie basenu jest równocześnie oszczędne i zabawne.

Daj nam znać jaki chcesz basen, aby przygotować ofertę dla Ciebie.

Z uwagi na mnogość możliwości każdy projekt komponujemy według potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Dlatego żeby wycenić całość inwestycji od A-Z musimy wiedzieć czego oczekujesz.