Listopad 22, 2015

Baseny Ogrodowe

Baseny ogrodowe są wspaniałym uzupełnieniem wyposażenia posesji.

Budowa basenu ogrodowego wbrew pozorom nie jest droga. Taki basen w ogrodzie nie tylko daje okazję do aktywności fizycznej, nie tylko stanowi wspaniałe miejsce zabaw dla dzieci, ale również zdobi ogród i zapewnia bliskość kontaktu z wodą. Pływanie w ogrodowym basenie, często wśród kwiatów i innej roślinności sprawia wiele zadowolenia każdemu. Zachęcamy do pomyślenia o basenie w ogrodzie, jeśli tylko Państwa posesja spełnia warunki do budowy basenu.

Oferujemy baseny ogrodowe Ibiza.

Koszt budowy basenu tego typu nie
jest wysoki, a czas realizacji zlecenia bardzo szybki. Ten typ basenów bardzo często jest wybierane przez właścicieli ogrodów. Montuje się je w systemie Kanadyjskim z wkładem linerowym, co jest nowoczesnym i dziś standardowym rozwiązaniem dla konstrukcji basenów ogrodowych.

Innym typem basenu do ogrodu jest system Orion.

Składa się z elementów panelowych, które obniżają koszty budowy basenu. Dzieje się tak dlatego, że ich montaż jest szybszy i łatwiejszy niż basenów betonowych. Basen umożliwia pływanie, poza tym jest w nim wystarczająco wiele miejsca nawet dla kilku osób. Kolejną propozycją są baseny Waterair. Waterair są wyszukanymi i luksusowymi basenami ogrodowymi dla wymagających klientów. Ich głębokość sięga 2,6m. Są montowane w różnych kształtach, kolorystyce, którą można swobodnie wybierać. Zawierają w zestawie ekskluzywne dodatki, jak projektor LED czy system podświetlania Escalight.

Dodatkowo basen ogrodowy można wyposażyć w lampy podwodne, kamienie brzegowe, urządzenia do hydromasażu. Fanom pływania polecamy Jet Stream, czyli maszynę do generowania mocnego prądu, dzięki któremu można pokonywać długie dystanse crowlem czy żabką, nie ruszając się z miejsca. Baseny można zadaszyć i korzystać z nich przez prawie cały rok. Zadaszenie basenu jest składane, nie jest elementem stałym, zatem bardzo łatwo w lecie znów powrócić do w pełni odkrytego basenu. Wszystkie baseny ogrodowe instalujemy w gruncie lub w wersji naziemnej.

Ibiza

Profesjonalne akweny dla wymagających. Wkład foliowy zbrojony w niebiesko-błękitną mozaikę nadaje niepowtarzalny charakter wizualny. Profesjonalny system filtracji oraz różnorodne akcesoria zapewniają wysoki komfort użytkowania. Baseny ogrodowe Ibiza mają głębokość do 1,5 metra i długość do 8 metrów.

Cena : Oferta Dostępne 4 rozmiary basenów

Orion

Zbiorniki panelowe Orion tworzone są techniką, która umożliwia skomponowanie akwenu o dowolnym kształcie i wielkości oraz rodzaju wejścia. Unikalny system paneli stalowych zmniejsza do minimum konieczność wykonania prac betonowych, co znacznie obniża koszt budowy. Baseny ogrodowe tego typu sprawdzą się świetnie w pensjonatach i hotelach.

Cena : Oferta Indywidualna wielkość