Listopad 22, 2015

Baseny Ogrodowe

Baseny ogrodowe są wspaniałym uzupełnieniem wyposażenia posesji. Budowa basenu ogrodowego wbrew pozorom nie jest trudna. Taki basen w ogrodzie nie tylko daje okazję do aktywności fizycznej, nie tylko stanowi wspaniałe miejsce zabaw dla dzieci, ale również zdobi ogród i zapewnia bliskość kontaktu z wodą. Pływanie w ogrodowym basenie, często wśród kwiatów i innej roślinności sprawia wiele zadowolenia każdemu. Zachęcamy do pomyślenia o basenie w ogrodzie, jeśli tylko Państwa posesja spełnia warunki do budowy basenu.

Oferujemy baseny ogrodowe Ibiza. Koszt budowy basenu tego typu nie jest wysoki, a czas realizacji zlecenia bardzo szybki. Te typy basenów bardzo często są wybierane przez właścicieli ogrodów. Montuje się je w systemie stelażowym z wkładem linerowym, co jest nowoczesnym i dziś standardowym rozwiązaniem dla konstrukcji basenów ogrodowych. Innym typem basenu do ogrodu jest system Orion. Składa się ze zbiorników panelowych, które obniżają koszty budowy basenu. Dzieje się tak dlatego, że ich montaż jest szybszy i łatwiejszy niż zbiorników betonowych. Basen umożliwia pływanie, poza tym jest w nim wystarczająco wiele miejsca nawet dla kilku osób. Kolejną propozycją są baseny Waterair. Waterair są wyszukanymi i luksusowymi basenami ogrodowymi dla wymagających klientów. Ich głębokość sięga 2,6m. Są montowane w różnych kształtach, kolorystyce, którą można swobodnie wybierać. Zawierają w zestawie ekskluzywne dodatki, jak projektor LED czy system podświetlania Escalight.

Dodatkowo basen ogrodowy można wyposażyć w lampy podwodne, kamienie brzegowe, urządzenia do hydromasażu. Fanom pływania polecamy Jet Stream, czyli maszynę do generowania mocnego prądu, dzięki któremu można pokonywać długie dystanse crowlem czy żabką, nie ruszając się z miejsca. Baseny można zadaszyć i korzystać z nich przez prawie cały rok. Zadaszenie basenu jest składane, nie jest elementem stałym, zatem bardzo łatwo w lecie znów powrócić do w pełni odkrytego basenu. Wszystkie baseny ogrodowe instalujemy w gruncie lub w wersji naziemnej.

 

Ibiza

Profesjonalne akweny dla wymagających. Wkład foliowy zbrojony w niebiesko-błękitną mozaikę nadaje niepowtarzalny charakter wizualny. Profesjonalny system filtracji oraz różnorodne akcesoria zapewniają wysoki komfort użytkowania. Baseny ogrodowe Ibiza mają głębokość do 1,5 metra i długość do 8 metrów.

Cena : Oferta Dostępne 4 rozmiary basenów

Azuro Okrągłe

Okrągłe zbiorniki Azuro De Lux cechuje przede wszystkim wygoda i atrakcyjny wygląd. Mogą stać całkowicie na powierzchni lub być umieszczone w gruncie. Nie wymagają składania na zimę. Profesjonalna filtracja i opcjonalne akcesoria, a także idealny stosunek jakości do ceny, sprawiają, że jest to jeden z naszych bestsellerów.

Cena : Oferta Dostępne 4 rozmiary basenów

Azuro Owalne

W ramach tej oferty dostępne są akweny o pojemności od 21 tysięcy litrów do nawet 45 tysięcy litrów i długości od 5,5 metra do 9 metrów. Cena obejmuje montaż i pierwsze uruchomienie basenu ogrodowego. Rozwiązania typu Azuro cechuje duża funkcjonalność, komfort użytkowania oraz stylowy design, który będzie komponował się z tarasem i domem.

Cena : Oferta Dostępne 3 rozmiary basenów

Orion

Zbiorniki panelowe Orion tworzone są techniką, która umożliwia skomponowanie akwenu o dowolnym kształcie i wielkości oraz rodzaju wejścia. Unikalny system paneli stalowych zmniejsza do minimum konieczność wykonania prac betonowych, co znacznie obniża koszt budowy. Baseny ogrodowe tego typu sprawdzą się świetnie w pensjonatach i hotelach.

Cena : Oferta Indywidualna wielkość

Waterair

Ekskluzywna seria akwenów na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Kształt, głębokość oraz różne kolory wkładu pozwalają spełnić nawet najśmielsze marzenia (głębokość do 2,6 metra zadowoli fanów skoków!). Waterair to jakość na najwyższym poziomie. Można z niego korzystać przez cały rok. Jego projekt wykonujemy dokładnie według Twoich wskazówek.

Cena : Oferta Ponad 200 możliwych kompilacji

3F-61.mountfield-300x225

407