> BASENY HOTELOWE OFERTA - AD Baseny - Producent basenów do ogrodu i hotelu - Jelenia Góra

Dodaj tu swój tekst nagłówka

OFERTA

BASENÓW HOTELOWYCH

Budowa basenów dla hoteli i pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych jest tym, na czym znamy się najlepiej. Basen w hotelu jest dodatkową atrakcją dla gości i przyciąga do niego nowych odwiedzających. Bardzo często wybór hotelu zapada, kiedy podróżny dowiaduje się, że hotel posiada basen. Nic dziwnego. Możliwość korzystania z basenu jest wielką przyjemnością, a każdy hotel z basenem może liczyć na więcej rezerwacji. Warto więc zainwestować w basen hotelowy. Ta inwestycja zwraca się po niedługim czasie. Można nawet przeprowadzić niewielki test: który hotel wybierzesz, jeśli oferują podobny standard: hotel z basenem, czy hotel bez basenu. Ponieważ odpowiedź jest oczywista, właścicieli hoteli prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą basenów hotelowych.

KANTO

Basen Kanto z wewnętrznymi schodami narożnymi, tradycyjny prostokątny kształt. Prosta forma niskie koszty budowy dowolne wymiary to zalety tej propozycji, która jest jedną z najczęściej produkowanych niecek basenowych.
PRZYKŁAD

Kanto 10 x 4 x 1,4 m

Cena niecki z montażem: 7100 €
 • Wykładzina jednobarwna 0,75 mm
 • 2 x dysza powrotna
 • Skimmer

RONDANO

Propozycja Rondano z subtelnie zaokrąglonym kształtem to propozycja połączenia luksusu i estetyki w krajobrazie ogrodu czy wewnątrz budynku.
PRZYKŁAD

Rondano 7,94×3,35×1,4

Cena niecki z montażem: 7900 €
 • Wykładzina jednobarwna 0,75 mm
 • 2 x dysza powrotna
 • Skimmer
 • Drabinka

ELIPSO

Elipso to niecka o nietuzinkowym kształcie, a zarazem przyciągająca uwagę i często budząca zachwyt swym wysublimowanym wyglądem.
PRZYKŁAD

Elipso 8,40x4,27×1,4

Cena niecki z montażem: 8700 €
 • Wykładzina jednobarwna 0,75 mm
 • 2 x dysza powrotna
 • Skimmer
 • Drabinka

*Podane ceny mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej. Są skierowane do podmiotów gospodarczych i nie zawierają 23% podatku wat..Ceny w euro przeliczane są według kursu bankowego z dnia poprzedzającego dzień wystawiania faktury

BASEN HOTELOWY

co jeszcze należy wiedzieć?

Wszystkie nasze baseny wyposażamy w profesjonalny zestaw filtracji firmy Hayward z zaworem sześciodrożnym i wydajna pompą Glong lub Speck co zapewnia wiele lat sprawnego działania. Każdy zbiornik można doposażyć o szereg atrakcji jak przeciw prądy, oświetlenie Led RGB, wylewki masujące, dodatkowe drabinki czy schody poza obrysem obiektu

Standardowo głębokość zbiornika to 1,4 m co jest jego atutem jeśli chodzi komfort pływania i zabawy w wodzie. Ważną informacją jest fakt że przy tej głębokości przepisy nie wymagają obecności ratownika.

System panelowy z którego budujemy baseny umożliwia zwiększenie głębokość niecki do 150 cm stosując dodatkowy element podwyższający.

Zbiorniki wyłożone wysokiej jakości folią arylowaną Alkorplan od firmy Renolit w standardzie gr. 0,75 mm lub w wersji wzmacnianej o gr. 1,5 mm. Dostępna jest szeroka paleta kolorów i wzorów wykładziny dlatego każdy basen produkujemy na indywidualne zamówienie.

PRODUKCJA BASENU

Produkcja basenu trwa przeciętnie ok 4 tygodni do dnia złożenia zamówienia, a ten czas jest okresem w którym można zlecić firmom budowlanym przygotowanie wykopu pod zbiornik i wylanie płyty dennej. System paneli stalowych do budowy nie wymaga wyspecjalizowanych prac dlatego I etap wykonania wykopu i podłoża pozostawiamy inwestorowi co pozwoli zmniejszyć koszt budowy. Wszelkie informacje, zalecenia, wymiary oraz rodzaj przyłączy dostarczamy w formie pisemnej drogą elektroniczną po złożeniu zamówienia. Gdy podłoże jest gotowe przechodzimy do etapu II w którym dostarczamy basen na miejsce montażu i rozpoczynamy proces montażu. Budowa na przygotowanym podłożu trwa średnio 3 do 5 w zależności od wielkości, kształtu czy atrakcji dodatkowych. Reasumując, całkowity czas potrzebny na budowę basenu można zamknąć w trzech do czterech tygodni. O systemie jaki produkujemy do budowy profesjonalnych zbiorników kąpielowych czytaj tu.

REALIZACJE

CO NOWEGO W ŚWIECIE BASENÓW?

BLOG

ZOBACZ NASZE OSTATNIE REALIZACJE!

PORTFOLIO

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE