Lipiec 5, 2017

Baseny hotelowe oferta

Budowa basenów dla hoteli i pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych jest tym, na czym znamy się najlepiej. Basen w hotelu jest dodatkową atrakcją dla gości i przyciąga do niego nowych odwiedzających. Bardzo często wybór hotelu zapada, kiedy podróżny dowiaduje się, że hotel posiada basen. Nic dziwnego. Możliwość korzystania z basenu jest wielką przyjemnością, a każdy hotel z basenem może liczyć na więcej rezerwacji. Warto więc zainwestować w basen hotelowy. Ta inwestycja zwraca się po niedługim czasie. Można nawet przeprowadzić niewielki test: który hotel wybierzesz, jeśli oferują podobny standard: hotel z basenem, czy hotel bez basenu. Ponieważ odpowiedź jest oczywista, właścicieli hoteli prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą basenów hotelowych.

Baseny dla hoteli – propozycje

 

Kanto

Basen Kanto z wewnętrznymi schodami narożnymi, tradycyjny prostokątny kształt. Prosta forma niskie koszty budowy dowolne wymiary to zalety tej propozycji, która jest jedną z najczęściej produkowanych niecek basenowych.

Wymiary

Długość i szerokość

Dowolna co 1 m – wersja standard

lub co 0,5 m na – wersja strong


Rondano

Propozycja Rondano z subtelnie zaokrąglonym kształtem to propozycja połączenia luksusu i estetyki w krajobrazie ogrodu czy wewnątrz budynku.

Wymiary

7,94×3,35×1,4

8,44×3,35×1,4

9,93×4,57×1,4

11,18×4,57×1,4
12,12×5,18×1,4


Elipso

Elipso to niecka o nietuzinkowym kształcie, a zarazem przyciągająca uwagę i często budząca zachwyt swym wysublimowanym wyglądem.

Wymiary

8,40×4,27 x 1,4

8,41×4,88 x 1,4

9,78×4,88 x 1,4
10,40×5,49 x 1,4


Basen hotelowy – co jeszcze należy wiedzieć?

Wszystkie nasze baseny wyposażamy w profesjonalny zestaw filtracji firmy Hayward z zaworem sześciodrożnym i wydajna pompą Glong lub Speck co zapewnia wiele lat sprawnego działania. Każdy zbiornik można doposażyć o szereg atrakcji jak przeciw prądy, oświetlenie Led RGB, wylewki masujące, dodatkowe drabinki czy schody poza obrysem obiektu

Standardowo głębokość zbiornika to 1,4 m co jest jego atutem jeśli chodzi komfort pływania i zabawy w wodzie. Ważną informacją jest fakt że przy tej głębokości przepisy nie wymagają obecności ratownika.

System panelowy z którego budujemy baseny umożliwia zwiększenie głębokość niecki do 150 cm stosując dodatkowy element podwyższający.

Zbiorniki wyłożone wysokiej jakości folią arylowaną Alkorplan od firmy Renolit w standardzie gr. 0,75 mm lub w wersji wzmacnianej o gr. 1,5 mm. Dostępna jest szeroka paleta kolorów i wzorów wykładziny dlatego każdy basen produkujemy na indywidualne zamówienie.

Produkcja basenu trwa przeciętnie ok 4 tygodni do dnia złożenia zamówienia, a ten czas jest okresem w którym można zlecić firmom budowlanym przygotowanie wykopu pod zbiornik i wylanie płyty dennej. System paneli stalowych do budowy nie wymaga wyspecjalizowanych prac dlatego I etap wykonania wykopu i podłoża pozostawiamy inwestorowi co pozwoli zmniejszyć koszt budowy. Wszelkie informacje, zalecenia, wymiary oraz rodzaj przyłączy dostarczamy w formie pisemnej drogą elektroniczną po złożeniu zamówienia. Gdy podłoże jest gotowe przechodzimy do etapu II w którym dostarczamy basen na miejsce montażu i rozpoczynamy proces montażu. Budowa na przygotowanym podłożu trwa średnio 3 do 5 w zależności od wielkości, kształtu czy atrakcji dodatkowych. Reasumując, całkowity czas potrzebny na budowę basenu można zamknąć w trzech do czterech tygodni. O systemie jaki produkujemy do budowy profesjonalnych zbiorników kąpielowych czytaj tu.

Oferta cenowa

Wymiary

Kanto 10 x 4 x 1,4 m, wykładzina jednobarwna 0,75 mm, 2 x dysza powrotna, skimmer

Cena niecki z montażem: 7100 €

Rondano 7,94×3,35×1,4 wykładzina jednobarwna 0,75 mm, 2 x dysza powrotna, skimmer, drabinka

Cena niecki z montażem: 7900 €

Elipso 8,40x4,27×1,4 wykładzina jednobarwna 0,75 mm, 2 x dysza powrotna, skimmer, drabinka

Cena niecki z montażem: 8700 €

Podane ceny mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej. Są skierowane do podmiotów gospodarczych i nie zawierają 23% podatku wat..Ceny w euro przeliczane są według kursu bankowego z dnia poprzedzającego dzień wystawiania faktury

Galeria zdjęć i realizacje

  

Basen wyposażony w schody rzymski po za obrysem niecki

Tradycyjny kształt to elegancja w prostej lini zawsze na czasie

Wyłożony linerem Bizancjum nowoczesny forma w połączeniu z architekturą dopasowuje się w idealny sposób