Listopad 22, 2015

Sauny Infrared

Cennik

 

sauna

Sauny Infrared generują promienie podczerwone, które wytwarzają ciepło. Inny jest zatem sposób działania np. w porównaniu do saun fińskich. Ciepło nagrzewa ciało, spala tłuszcz, masuje nasze mięśnie. Cały organizm odnosi korzyści z powodu działania promieni podczerwonych. Temperatura w takiej saunie może sięgać nawet 60 stopni C. Po seansie w saunie wychodzimy orzeźwieni, zrelaksowani i zdrowsi. Masa naszego ciała nieznacznie spada, ponieważ została spalona tkanka tłuszczowa, a pobudzony metabolizm sprawia, że odczuwamy przyjemny apetyt.

W saunach typu Infrared pocenie się jest jeszcze bardziej intensywne niż w innych typach saun. Toksyny zostają wydalone z organizmu, który przechodzi naturalny detoks. Promienie podczerwieni mają również bardzo dobry wpływ na mięśnie i stawy, pomagają zaleczyć wiele kontuzji. Również samopoczucie psychiczne po wizycie w saunie jest lepsze niż przed zabiegiem. Poprawia się nastrój, nagle czujemy się pełni energii. Lekarze zalecają korzystanie z sauny Infrared w przypadku wielu schorzeń, od trądziku do kłopotów z niegojącymi się bliznami. Lepsze krążenie krwi ma zbawienny wpływ na nasze serce i cały układ krążenia.

 

Sauna Infrared niesie też inne korzyści

 

Sauna Infrared może być używana w niższych temperaturach przez osoby z problemami zdrowotnymi, takimi jak astma lub choroby serca. Pomaga w leczeniu reumatyzmu, zapalenia stawów, trądziku, bezsenności, choroby uszu, bólu gardła, egzemy. Poprawia krążenie krwi. Rozgrzewa tkanki, a tym samym przyczynia się do usuwania cellulitu. Głęboko oczyszcza skórę z martwych komórek, pozostawiając ją elastyczną i miękką. Pomaga leczyć otwarte rany i zmniejsza blizny. To jak długo przebywamy w saunie zależy od nas, naszych zdolności do znoszenia wysokich temperatur, ale także często od zaleceń lekarskich.

 

Informujemy jednocześnie o przeciwwskazaniach, które powinny być wzięte pod uwagę. Należy skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z sauny Infrared. Niektóre schorzenia wykluczają przebywanie w niej. Należą do nich oparzenia słoneczne, niezabliźnione rany, niedoczynność nadnerczy i kilka innych schorzeń. Olbrzymie korzyści zdrowotne tych saun są potwierdzone, ale należy zasięgnąć porady lekarskiej, aby wiedzieć, czy nasze ciało jest gotowe na saunę. Przypadki wykluczające odwiedziny w saunie są nieliczne, zatem zdecydowana większość z Państwa będzie mogła bez przeszkód poprawić swoją kondycję w sanie Infrared.