Basen w ogrodzie

Basen ogrodowy jak zbudować i jakie są koszty

Basen w ogrodzie, przydomowy basen jest snem wielu posiadaczy posesji, który łatwo może się spełnić. Ogród z basenem zyskuje wiele na atrakcyjności. Letnie sezony pozwalają na pływanie, harce w wodzie, dzieci mają wspaniałą zabawę, a dorośli przy basenie w ogrodzie mogą zorganizować niezapomniane przyjęcie. Gdy basen jest zadaszony, sezon korzystania z jego uroków przedłuża się o kilka miesięcy. Obecnie baseny w ogrodach nie są drogim nabytkiem. Warto się więc zastanowić nad doposażeniem przestrzeni ogrodowej w basen.

Basen naziemny czy w góncie

Dziś podstawowy lecz przyswoity basen ogrodowy naziemny np Azuro to koszt kilku tysięcy złotych. taki basen posłuży kilkanaście lat i można go zagłębić w gruncie. 

Profesjonalny czy budżetowy

Kolejną półkę cenową uzupełnia basen Ibiza, tu koszty są nieco większe gdyż ten system basenu ogrodowego jest już profesjonalnym systemem basenów ogrodowych i hotelowych do gruntu, albo jako małe baseny kryte.

Do ogrodu a może do hotelu

Najwyżej cenowo plasuje się system basenów panelowych o nazwie Orion, baseny Orion są alternatywą dla basenów betonowych i przewyższają je wytrzymałością. Dzięki różnym kształtom gotowych paneli oraz schodom wewnętrzny można stworzyć basen w ogrodzie, hotelowy czy obiektowy spełniający najwyższe normy i osiągnąć dowolny kształt i głębokość.

Jeśli chcesz poznać ceny basenów zajrzyj tu

Zadaszenia basenów to ciekawe rozwiązanie które pozwala przedłużyć sezon.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.