#Pompy dozujące

DO BASENÓW

Posiadając już basen i korzystając z niego, chcemy aby jakość wody była możliwie najlepsza. Nikt nie lubi kąpieli w zanieczyszczonej, nieprzejrzystej wodzie, a sprawa ta dotyczy również zdrowia osób na basenie. Czystość wody w basenie ogrodowym, przydomowym czy hotelowym jest jednak możliwa do utrzymania. Istnieje proste rozwiązanie, dzięki któremu nasz basen zawsze będzie miał czystą wodę.

Właściwie do każdego basenu można zainstalować pompy oczyszczające i ta instalacja wchodzi w skład projektu basenu. Pompy dozujące perystaltyczne wyposażone w sondy kontrolujące jakość wody basenowej automatycznie uzdatnią wodę w basenie w odpowiednią ilość chloru i pH dzięki takiemu rozwiązaniu woda w basenie będzie zawsze czysta. W naszych basenach montujemy pompy Technopol, które wymiernie wpływają na jakość wody. Sonda zmierzy poziom zanieczyszczenia basenu oraz w razie konieczności uzdatni wodę, doprowadzając ją do zgodności z normami czystości. Serdecznie zapraszamy również w sprawach pomp do uzdatniania wody w basenach.

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE