#Baseny rehabilitacyjne

DLA GABINETÓW

Basen rehabilitacyjny nie tyle służy do pływania, ale wykonywania w nim ćwiczeń, poprawiających kondycję i zdrowie. Lekarze często zalecają ćwiczenia w basenie, ze względu na ich łatwość oraz szybko widoczne pozytywne efekty. Poruszanie się w wodzie znakomicie usprawnia ciało. Baseny rehabilitacyjne są niepowtarzalną okazją nawet dla osób, które odwykły od ruchu. Ciężar ciała jest utrzymywany przez wodę, a pokonywanie jej oporu wzmacnia mięśnie. W wodzie możemy także przybierać pozycje, które rozciągną stawy i mięśnie, odprężą kręgosłup.

Baseny rehabilitacyjne to nowość w naszej ofercie. Baseny te są wyposażone w system filtracji Hayward i system uzdatniania wody oraz ogrzewanie przepływowe. Ich konstrukcja jest antypoślizgowa, co ma szczególne znaczenie w przypadku ludzi starszych lub mających kłopoty z poruszaniem się. Baseny spełniają wszystkie wymagania i zalecenia Ministerstwa Zdrowia. Od dziś mogą wyposażyć Państwo swój gabinet w basen rehabilitacyjny i poszerzyć ofertę usług rehabilitacyjnych. Nasze baseny świetnie się do tego nadają.

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE