#Orion

Basen przy domu

Baseny Orion mogą przybrać dowolny kształt. Zawdzięczają to technologii układania paneli oraz łuków. Budowa basenu Orion jest niedroga, ponieważ nie są potrzebne zaawansowane prace budowlane. Z tego też powodu baseny Orion są budowane szybko. Ponadto panele użyte do budowy basenu są trwalsze niż standardowa metoda wykorzystująca beton. Wnętrz niecki wyłożone jest specjalnym wkładem hydroizolacyjnym Alkorplan o grubości od 0,8 do 1,5mm. To rozwiązanie wnosi trwałość i odporność do całej konstrukcji. Wewnętrzny wkład foliowy można bez problemu wymienić, kiedy się zużyje, czyli po wielu latach użytkowania. Folia w niecce może występować w dowolnym kolorze. Zabarwienie optyczne wody zmienia się zgodnie z oczekiwaniem właściciela basenu.

Baseny ogrodowe dzięki unikalnym systemom i odpowiednio dobranym materiałom służą przez wiele lat. Konstrukcje współczesne nie wymagają wyspecjalizowanych prac budowlanych czy murarskich, a w większości systemów wystarczy dokonać wykopu i wylać płytę denną B20 o grubości 15-20 cm na podsypce tłuczniowej, większą o około 40-60 cm od wielkości basenu. W tak przygotowanym wnętrzu odbywa się montaż basenu. Prostota budowy basenu do ogrodu jest niewątpliwą zaletą. Baseny Orion sprawdzają się świetnie jako baseny przydomowe, właściwie w każdym przypadku. Do gotowej instalacji można zamówić również zadaszenie basenu i w ten sposób wydłużyć sezon korzystania z niego.

MONTAŻ BASENU ORION

Zdjęcie obok przedstawia montaż basenu Orion. Wykorzystano wkład PCV Alkorplan. Po zakończeniu montażu basenu i zalaniu go wodą, nieckę wypełnia się pozostałą z wykopu ziemią. W zależności od rodzaju wykończenia basenu można zastosować specjalną rynnę, która wypełniona zaprawą służy jako miejsce montażu kamieni brzegowych. Plażę wokół basenu ogrodowego wykonuje się z kamienia, płyt granitowych palonych, konglomeratu lub deski tarasowej. Tak przygotowany basen ogrodowy jest gotowy na swoich użytkowników. Ogród staje się jeszcze bardziej atrakcyjny dzięki basenowi w nim zbudowanemu. Odtąd w ogrodzie przy basenie można urządzać przyjęcia i cieszyć się kontaktem z czystą wodą. Orion jest jednym z najlepszych basenów przydomowych, na który stać większość gospodarstw.

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE