#Basen ogrodowy

jak zbudować i jakie są koszty

Basen w ogrodzie, przydomowy basen jest snem wielu posiadaczy posesji, który łatwo może się spełnić. Ogród z basenem zyskuje wiele na atrakcyjności. Letnie sezony pozwalają na pływanie, harce w wodzie, dzieci mają wspaniałą zabawę, a dorośli przy basenie w ogrodzie mogą zorganizować niezapomniane przyjęcie. Gdy basen jest zadaszony, sezon korzystania z jego uroków przedłuża się o kilka miesięcy. Obecnie baseny w ogrodach nie są drogim nabytkiem. Warto się więc zastanowić nad doposażeniem przestrzeni ogrodowej w basen.

Basen naziemny czy w gróncie?
Dziś podstawowy lecz przyswoity basen ogrodowy naziemny np Azuro to koszt kilku tysięcy złotych. taki basen posłuży kilkanaście lat i można go zagłębić w gruncie.

Profesjonalny czy budżetowy?
Kolejną półkę cenową uzupełnia basen Ibiza, tu koszty są nieco większe gdyż ten system basenu ogrodowego jest już profesjonalnym systemem basenów ogrodowych i hotelowych do gruntu, albo jako małe baseny kryte.

Do ogrodu a może do hotelu?
Najwyżej cenowo plasuje się system basenów panelowych o nazwie Orion, baseny Orion są alternatywą dla basenów betonowych i przewyższają je wytrzymałością. Dzięki różnym kształtom gotowych paneli oraz schodom wewnętrzny można stworzyć basen w ogrodzie, hotelowy czy obiektowy spełniający najwyższe normy i osiągnąć dowolny kształt i głębokość.

logo ad baseny
Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Badań Konsumenckich Certyfikatem Zaufania „Program „Przedsiębiorstwo Godne Zaufania”. Program ma na celu wyróżnianie firm, które poprzez swoją działalność krzewią etykę w biznesie oraz kierują się dobrem pracownika i klienta.

INFORMACJE KONTAKTOWE