Listopad 22, 2015

Sauny Infra Red

Kilka słów o wartościach stosowania Sauny Infra Red

Cennik

 

4b1709-sauna-infrared-zdjecia-300x300

sauna

Jak działa sauna Infra Red?

 

Pierwsze Sauny Infra Red została skonstruowane dekady temu, jako nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej sauny fińskiej lub rosyjskiej bani. Jednak podczerwień działa na zupełnie innej zasadzie. Sauna generuje promienie podczerwone, które, jak wiemy są bardzo ważne dla prawie każdej części życia na naszej planecie. Te promienie i cała technologia ich tworzenia są tak bezpieczne, że są również wykorzystywane w inkubatorach dla dzieci. Sauny infra red są w przeciwieństwie do swoich historycznych poprzedników również dużo bardziej wydajne i bardziej przyjazne dla organizm ludzkiego. Z korzystnego wpływu ciepła podczerwieni mogą więc korzystać nawet ci, którzy z powodów zdrowotnych do tej pory nie mogli korzystać z tradycyjnej sauny.

 

 

Jaki jest wpływ promieni sauny infra red na zdrowia?

w-saunie-300x133

Czy promienie podczerwone są korzystne ?

 

Zadaniem promieni podczerwonych jest ogrzanie ludzkiego organizmu na głębokość 4 cm. W rezultacie poprawia się krążenie krwi i stymuluje poszczególne partie gruczołów potu, razem z potem usuwane są nie pożądane substancje.z naszego organizmu. Intensywnie poprawia dopływ krwi do skóry, układu mięśniowego, organów i jednocześnie poprawia metabolizm. Prowadzi to do dokładnego oczyszczenia i regeneracji organizmu. Likwiduje  zmęczenie i zwiększa siłę, oraz wydolności fizyczną i intelektualną.

Czy zastosowanie podczerwieni pomaga w profilaktyce oraz leczeniu i rehabilitacji?

 

kobieta-w-saunie-201x300

Sauny infra red mogą być używane w niższych temperaturach przez osoby z problemami zdrowotnymi, takimi jak astma lub choroby serca. Pomaga w leczeniu reumatyzmu, zapalenia stawów, trądziku, bezsenności, choroby uszu, bólu gardła, egzemy. Poprawia krążenie krwi. Rozgrzewa tkanki, a tym samym przyczynia się do usuwania cellulitu. Głęboko oczyszcza skórę z martwych komórek, pozostawiając ją elastyczną i miękką. Pomaga leczyć otwarte rany i zmniejsza blizny. Czas przebywania w saunie infra red zależy od organizmu człowieka,

Krótko podsumowując czas zrobić coś dla swojego zdrowia bo ono w życiu jest najważniejsze. Jeśli zatem choć przez chwile o tym pomyślałeś to warto abyś przejrzał nasza ofertę.