Listopad 12, 2016

Basen Orion

Basen Orion to profesjonalny system basenów panelowych

 

Baseny Orion to system basenów panelowych, które są alternatywą dla drogich i wymagających prac budowlanych basenów betonowych. Basen Orion montuje się z paneli stalowych o różnych kształtach. Dzięki takiemu rozwiązaniu wielkość i kształt basenu Orion można dowolnie uformować. Zaletą tego sytemu jest większa wytrzymałość niż basenów betonowych i krótszy czas realizacji. Specjalnie opatentowane panele stalowe o grubości  2 mm pokryte podwójną warstwą galwaniczną i powłoką o nazwie Spectron to gwarancja odporności na korozję nawet do 25 lat. Baseny Orion produkowane są zgodnie z europejska normą EN 10346. Wnętrz basenu wyłożone jest specjalnym linerem Alkorplan odpornym na warunki atmosferyczne i promienie UV.

Dla kogo Basen Orion?

 

 

Dla hoteli, pensjonatów a nawet jako średniej wielkości basen publiczny. Największy do tej pory zrealizowany basen miał wymiary 6 x 20 metrów.

 

 

Do domu jako basen kryty lub basen ogrodowy, który da nam mnóstwo frajdy i relaksu za rozsądną cenę.

 

 

Budowa basenu Orion

 

Ile kosztuje basen Orion?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a cena jest zależna od wielkości i kształtu basenu Orion oraz rodzaju wejścia do basenu, dlatego najlepiej jet zwrócić się do nas o wycenę.

Poglądowa wycena basenu Orion o wymiarach 4 x 7 x 1,4 m

  • Basen Orion + liner Alkorplan 0.75 mm
  • Drabinka ze stali nierdzewnej
  • Filtr piaskowy z pompą 9 m3/h
  • Skimmer
  • 2 x Dysze powrotne

Cena zestawu 24 000 zł 

 

Przygotowanie podłoża pod basen wymaga wykopu i wylania płyty dennej  o grubości 15-20 cm betonu B15 lub B20. Płyta denna z uwagi na konstrukcje basenu musi być większa o 60 cm z każdej strony, czyli do wymiarów basenu należy dodać 120 cm na długość i szerokość niecki.

Cena basenu Orion nie zawiera montażu oraz przygotowania podłoża i wykończenia wokół basenu.

 

 

Zobacz jak może wyglądać twój basen

Przejdź do konfiguratora folii Alkorplan

Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem w wyborze i konfiguracji. Skontaktuj się z nami.