Listopad 22, 2015

Baseny Ogrodowe

Jakiego basenu ogrodowego potrzebujesz?

Akweny, które możemy ci zaoferować, dostępne są w pięciu kategoriach.

Azuro oraz Ibiza należą do najbardziej popularnych rozwiązań. Montuje się je w systemie stelażowym z wkładem „linerowym”. Wyróżniają je niskie koszty budowy oraz eksploatacji.

Rozwiązania typu Orion cechuje duża elastyczność. Są to zbiorniki panelowe, stanowiące świetną alternatywę dla drogich zbiorników betonowych, które wymagają długich prac budowlanych. Nadają się do pensjonatów, hotelów, a nawet jako średniej wielkości pływalnie publiczne.

Waterair to najbardziej luksusowy z naszych produktów. Głębokość do 2,6 m, różne kształty oraz ekskluzywne dodatki, jak projektor LED czy system podświetlania Escalight, sprawią, że spełnisz swoje nawet najbardziej śmiałe marzenia.

Dodatkowo basen ogrodowy można wyposażyć w lampy podwodne, kamienie brzegowe, urządzenia do hydromasażu. Fanom pływania polecamy Jet Stream, czyli maszynę do generowania mocnego prądu, dzięki któremu można pokonywać długie dystanse crowlem czy żabką, nie ruszając się z miejsca.

Jeśli zainteresował Cię temat i nasze baseny ogrodowe to skontaktuj się z nami w celu dopasowania oferty do twoich potrzeb.

Baseny ogrodowe instalujemy w gruncie lub w wersji naziemnej.

Ibiza

Profesjonalne akweny dla wymagających. Wkład foliowy zbrojony w niebiesko-błękitną mozaikę nadaje niepowtarzalny charakter wizualny. Profesjonalny system filtracji oraz różnorodne akcesoria zapewniają wysoki komfort użytkowania. Baseny ogrodowe Ibiza mają głębokość do 1,5 metra i długość do 8 metrów.

Cena : Oferta Dostępne 4 rozmiary basenów

Azuro Okrągłe

Okrągłe zbiorniki Azuro De Lux cechuje przede wszystkim wygoda i atrakcyjny wygląd. Mogą stać całkowicie na powierzchni lub być umieszczone w gruncie. Nie wymagają składania na zimę. Profesjonalna filtracja i opcjonalne akcesoria, a także idealny stosunek jakości do ceny, sprawiają, że jest to jeden z naszych bestsellerów.

Cena : Oferta Dostępne 4 rozmiary basenów

Azuro Owalne

W ramach tej oferty dostępne są akweny o pojemności od 21 tysięcy litrów do nawet 45 tysięcy litrów i długości od 5,5 metra do 9 metrów. Cena obejmuje montaż i pierwsze uruchomienie basenu ogrodowego. Rozwiązania typu Azuro cechuje duża funkcjonalność, komfort użytkowania oraz stylowy design, który będzie komponował się z tarasem i domem.

Cena : Oferta Dostępne 3 rozmiary basenów

Orion

Zbiorniki panelowe Orion tworzone są techniką, która umożliwia skomponowanie akwenu o dowolnym kształcie i wielkości oraz rodzaju wejścia. Unikalny system paneli stalowych zmniejsza do minimum konieczność wykonania prac betonowych, co znacznie obniża koszt budowy. Baseny ogrodowe tego typu sprawdzą się świetnie w pensjonatach i hotelach.

Cena : Oferta Indywidualna wielkość

Waterair

Ekskluzywna seria akwenów na zewnątrz, jak i do wewnątrz. Kształt, głębokość oraz różne kolory wkładu pozwalają spełnić nawet najśmielsze marzenia (głębokość do 2,6 metra zadowoli fanów skoków!). Waterair to jakość na najwyższym poziomie. Można z niego korzystać przez cały rok. Jego projekt wykonujemy dokładnie według Twoich wskazówek.

Cena : Oferta Ponad 200 możliwych kompilacji

3F-61.mountfield-300x225

407