Lipiec 5, 2017

Baseny hotelowe oferta

BASENY HOTELOWE OFERTA

Budowa basenów dla hoteli i pensjonatów czy ośrodków wypoczynkowych to dla nas nic nowego. W dzisiejszych czasach obiekty wypoczynkowe walczą o klienta podwyższając standard. We wszelkich rankingach basen jest najczęściej wymieniany jako główny atut, który powoduję wybór hotelu czy pensjonatu. Nasza firma wychodząc na przeciw, aby ułatwić właścicielom domów wypoczynkowych przygotował kilka ciekawych propozycji i rozwiązań budowy zbiornika rekreacyjnego.

Nasze propozycje

Basen Kanto

Basen Kanto z wewnętrznymi schodami narożnymi, tradycyjny prostokątny kształt. Prosta forma niskie koszty budowy dowolne wymiary to zalety tej propozycji, która jest jedną z najczęściej produkowanych niecek basenowych..

Wymiary

Długość i szerokość

Dowolna co 1 m – wersja standard

lub co 0,5 m na – wersja strong

Basen Rondano

Propozycja Rondano z subtelnie zaokrąglonym kształtem to propozycja połączenia luksusu i estetyki w krajobrazie ogrodu czy wewnątrz budynku.

Wymiary

7,94×3,35×1,4

8,44×3,35×1,4

9,93×4,57×1,4

11,18×4,57×1,4

12,12×5,18×1,4

 

Basen Elipso

Elipso to niecka o nietuzinkowym kształcie, a zarazem przyciągająca uwagę i często budząca zachwyt swym wysublimowanym wyglądem.

 

Wymiary

8,40×4,27 x 1,4

8,41×4,88 x 1,4

9,78×4,88 x 1,4

10,40×5,49 x 1,4

 

 

 

Wszystkie nasze baseny wyposażamy w profesjonalny zestaw filtracji firmy Hayward z zaworem sześciodrożnym i wydajna pompą Glong lub Speck co zapewnia wiele lat sprawnego działania. Każdy zbiornik można doposażyć o szereg atrakcji jak przeciw prądy, oświetlenie Led RGB, wylewki masujące, dodatkowe drabinki czy schody poza obrysem basenu..

Standardowo głębokość zbiornika to 1,4 m co jest jego atutem jeśli chodzi komfort pływania i zabawy w wodzie. Ważną informacją jest fakt że przy tej głębokości przepisy nie wymagają obecności ratownika.

System panelowy z którego budujemy baseny umożliwia zwiększenie głębokość niecki do 150 cm stosując dodatkowy element podwyższający.

Zbiorniki wyłożone wysokiej jakości folią arylowaną Alkorplan od firmy Renolit w standardzie gr. 0,75 mm lub w wersji wzmacnianej o gr. 1,5 mm. Dostępna jest szeroka paleta kolorów i wzorów wykładziny dlatego każdy basen produkujemy na indywidualne zamówienie.

Produkcja basenu trwa przeciętnie ok 4 tygodni do dnia złożenia zamówienia, a ten czas jest okresem w którym można zlecić firmom budowlanym przygotowanie wykopu pod zbiornik i wylanie płyty dennej basenu.System paneli stalowych do budowy basenu nie wymaga wyspecjalizowanych prac dlatego I etap wykonania wykopu i podłoża pozostawiamy inwestorowi co pozwoli zmniejszyć koszt budowy. Wszelkie informacje, zalecenia, wymiary oraz rodzaj przyłączy dostarczamy w formie pisemnej drogą elektroniczną po złożeniu zamówienia. Gdy podłoże jest gotowe przechodzimy do etapu II w którym dostarczamy basen na miejsce montażu i rozpoczynamy proces montażu. Budowa basenu na przygotowanym podłożu trwa średnio 3 do 5 w zależności od wielkości, kształtu czy atrakcji dodatkowych. Reasumując, całkowity czas potrzebny na budowę basenu można zamknąć w trzech do czterech tygodni. O systemie jaki produkujemy do budowy profesjonalnych zbiorników kąpielowych czytaj tu.

Baseny hotelowe oferta cenowa

Wymiary i ceny

Basen Kanto 10 x 4 x 1,4 m, wykładzina jednobarwna 0,75 mm, 2 x dysza powrotna, skimmer

Cena niecki basenowej z montażem – 7100 €

Basen Rondano 7,94×3,35×1,4 wykładzina jednobarwna 0,75 mm, 2 x dysza powrotna, skimmer, drabinka

Cena niecki basenowej z montażem – 7900 €

Basen Elipso 8,40x4,27×1,4 wykładzina jednobarwna 0,75 mm, 2 x dysza powrotna, skimmer, drabinka

Cena niecki basenowej z montażem – 8700 €

Podane ceny mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej. Są skierowane do podmiotów gospodarczych i nie zawierają 23% podatku wat..Ceny w euro przeliczane są według kursu bankowego z dnia poprzedzającego dzień wystawiania faktury

Galeria zdjęć i realizacje

 

 

Basen wyposażony w schody rzymski po za obrysem niecki

 

 

 

 

Tradycyjny kształt to elegancja w prostej lini zawsze na czasie

 

 

 

 

Wyłożony linerem Bizancjum nowoczesny forma w połączeniu z architekturą dopasowuje się w idealny sposób